Zapraszam na facebook

Mariusz Gosławski (czarekart)

Tam znajdziecie najświeższe informacje, relacje z wystaw i innych wydarzeń, w których biorę udział.

piątek, 1 stycznia 2016

Życzenia noworoczne 2016Wkroczyliśmy w nowy 2016 rok. Patronuje mu Małpa.W chińskim zodiaku Małpa symbolizuje nieokiełznaną ciekawość świata oraz kreatywną energię. Jest znakiem wszelkiej maści poszukiwaczy i odkrywców – pionierów szukających nowych dróg rozwoju. Jej umysł jest wyjątkowo rewolucyjny, a przy tym charakteryzuje się niezwykłą inteligencją. Małpa może przejawiać geniusz, choć jest on często mylony ze zwyczajnym sprytem i przebiegłością. (co zrobić, w chińskim zodiaku jestem Małpą)

Życzę nam wszystkim otwartości na otaczającą rzeczywistość: ludzi i zdarzenia; stwarzania nowych możliwości, kreowania świata na swój sposób, aby nie czuć się niczym skrępowanym. Nich nowy rok będzie czasem szczęśliwym, zdrowym i pogodnym, wypełnionym miłością, życzliwością i uśmiechem na twarzy. Nie małpujmy innych, nie udawajmy kogoś, kim nie jesteśmy - bądźmy sobą, zawsze i wszędzie, bo każdy z nas jest wyjątkowy i doskonały. Plany niech pójdą na bok - żyjmy chwilą i cieszmy si
ę tym co i kogo mamy wokół siebie, bo ten czas - Twój i mój - już nigdy nie wróci. Małpy nie lubią nudy, więc... nich w tym nowym roku dużo się dzieje.

Akemashite omedetou gozaimasu.
明けましておめでとうございます

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz